Venom Film İncelemesi


0

Venom filminin aslında 1981 yılında Piers Haggard tarafından çekilen bir benzeri mevcut.  1981 yapımı Venom her ne kadar korku filmi skalasına girse de kimseyi korkutmamış IMDb’den 6.0 almıştı. Venom kelimesinin Türkçe karşılığı akrep, yılan ve örümceğin sahip olduğu zehirdir.

Gelelim 2018 yapımı Marvel’in sunduğu Venom: Zehirli Öfke filmine. Film Marvel karikatürlerinden uyarlanan ABD yapımı yeni bir süper kahraman filmi. Baş rolü Tom Hardy’e yardımcı rolü Michelle Williams’a jingle’ıda Eminem’e vermişler ve Marvel süper kahraman sektörüne bir oyuncu daha eklemiştir.

Popüler bir gazeteci döneminin en kötü adamına kafa tutmaya yer aradığı için kendini bir anda tam da istediği kötü adamla röportaj yaparken bulur, verir veriştirir. Kötü adam gazeteciyi işinden, evinden, sevdiğinden eder ve kötülüğünü kanıtlar.

Bu arada kötü adamın uzayda bulduğu organizmaları dünyaya getirmesi ve kahraman olacak gazetecimizin, bu organizmaya yakalanarak süper kahraman olması çok gecikmeyecektir. Bu organizma insandan insana bulaşabiliyor, kendine bir konakçı bulup içinde sinsice bekliyor. Tehlike anında süper güçler konakçıya geçiyor ve tehlike atlatılıyor. Süper kahramanımızın bu şekil değiştiren, önünde soyguncu adamı yiyen hallerini gören bakkal teyzemiz “oğlum bu nice haldir” diye çokta şaşırmadan o neydi ki öyle deyip konuyu geçiştiriyor. Ulu orta şekil değiştiren, hoplayan, zıplayan bir türlü ölemeyen bu süper kahramanlar serisine bir yenisi daha eklenmiş bulunuyor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş onlarda beğensin!

0
Yusuf Albayrak
Biz de meşhurdur "kimse kendinden daha bilginini sevmez" bu da bizim yüzyıllar boyu süre gelen "Türk özgürdür, kimseye boyun eğmez" kalıbının bir parçasıdır. "Kişi kendi gibi sanır herkesi" düşüncesinden ziyade, eğri oturup doğru konuşuyor bilgimizi demagojistçe paylaşıyoruz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seç
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Trivia Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Voting to make decisions or determine opinions46/5000
Hikaye
Embed ve Visual ile Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Dinletileri
Geri Sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Listeyi Aç
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderim için oy verin
İlan Listesi
En iyi liste öğesine karar vermek için oylama veya reddetme
Uydurma
Özel uydurmalar yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Embedleri
Görsel
Fotoğraf ya da GIF
Gif
GIF Formatı