Vazgeçilmez kadın olmanın yolları


0

Vazgeçilmez kadın olmanın yolları

Her kadın ilişkisinde vazgeçilmez kadın olmak ister. Vazgeçilmez kadın olmanın yolları onlar için önemlidir. İlişki içinde aslında her iki taraf da vazgeçilmez olmak ister. Ancak kadınlar detaycı ve duygusal varlıklar olduklarından bu istek biraz daha fazladır. Erkekler yapıları gereği daha piramatif ve düz düşündüklerinden bu konuda ne yapacaklarını bildikleri söylenemez. Vazgeçilmez kadın olmanın yolları ile ilgili ipuçlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Vazgeçilmez  kadın olmanın ipuçları

1- Kendinize güvenin

Kendinize güvenin. Kendine güvenen kadınlar etraflarına ışık saçar. Böyle biri ile kim birlikte olmak istemez ki? Erkekler kendine güvenen kadınları severler ve ilgi çekici bulurlar.

2- Ayaklarınızın üzerinde durun

Maddi ve manevi kendi ayaklarınızın üzerinde durun. Erkekler,kendilerine ait bir yaşantısı olan ve onlara ihtiyaç duymayan kadınlara hayranlık duyarlar.

3- Kendinize ait bir özel alanınız olsun

Çoğu kadının yaptığı hataya düşmeyin.Partnerinizi hayatınızın merkezine oturtmayın. Onunla olmadan önce de bir yaşantınız ve arkadaşlarınız vardı. Bunlardan vaz geçmeyin.

4- Müsait olmayın

Şunu unutmayın ki, o size istediğiniz kadar vakit ayırmıyorsa, siz de ayırmayın. Her istediğinde koşa koşa gitmeyin. Müsait değilim deyin. Sizi kelimenin tam anlamıyla cepte olmayın.

5- İlk arayan siz olmayın

Telefon eden ya da diğer uygulamalardan mesaj atan ilk siz olmayın.  Bekleyin. Mesajlarına ve telefonlarına anında cevap vermeyin. Böylece onun için yaşıyor olduğunuzu düşünmez.

6- Kendiniz olun

Kendisi olmasına izin verin :  İlişkide  kendiniz olun. Partnerinizin de kendisi olmasına izin verin. Onu değiştirmeye çalışmayın. Olduğu gibi kabullenin. Kabullenemiyor iseniz ilişkinizi bir daha düşünün.

7- Kavga etmeyin

Herhangi önemli bir konuda ya da önemsiz bir konuda kavga etmeyin. Düşüncelerinizi paylaşın. O konu hakkında hissettiklerinizi söyleyin. Ama usluba dikkat edin. Bağırıp çağırmayın. Konuyu çözdükten sonra da bir daha açmayın. Isıtıp ısıtıp konuyu partnerinizin önüne getirmeyin.

8- Güven duyun

Güven duymasını sağlayın. Partnerinize güven duyun ve bunu ona hissettirin. Onunda size güven duymasını sağlayın.

9- Seksi olun

Sanıldığının aksine, seksi olmak için soyunmanız gerekmiyor. Seksi olmak için giyinmelisiniz. Erkeklerin zihnini olağanüstü kıyafetlerle etkileyebilirsiniz.

10- Etkili  Bakışlar

Erkekler, bakışlarla kendilerini cezbeden kadınlara bayılıyorlar. Bakışlarınızın anlamı erkekleri çok derinden etkileyebiliyor.

11- Kendinizle Barışık olun

Dış görünüşünüz ne kadar güzel olursa olsun, kendisiyle barışık olmayan kadınlar maalesef erkeklerin ilgisini çekmiyor. Kendinizle barışın. Çok zayıf ya da manken ölçülerinde olmanıza gerek yok. Kendisi ile barışık her kadın vazgeçilmez olmaya  adaydır.

12- Değerinizi Bilin

Kendi değerinizi bilirseniz,  partneriniz de değerinizi bilecektir. İlişkide ki değerinizi bildiğiniz müddetçe partneriniz de size o oranda değer verecektir.

13- Destek olun

Bir ilişkinin ayakta durabilmesi ve yürüyebilmesi için her iki tarafında birbirlerine her yönden destek olmaları gerekir. Destek olma işi sadece tek tarafla sınırlı kalıyorsa o ilişki yürümez.

Katlanma potansiyeliniz ve ilişkiniz

İlişkilerde aslında her iki tarafta birbiri için vazgeçilmez olmayı diler. Ancak bunun için  her iki tarafında ilişkiye aynı özeni göstermesi gerekir.  Eğer denge sağlanamazsa o ilişkinin ömrü çok uzun sürmüyor. Aslında önemli olan karşınızdakine katlanabilme potansiyelinizin ne derece de olduğudur. Çünkü karşınızdakini kusurları ve eksikleriyle de sevmeyi öğrenebilmek ayrı bir beceri gerektirir.

 


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş onlarda beğensin!

0
Didem Siklon

ZİRAAT MÜHENDİSİ.AB PROJELERİ UZMANI. AGRANAS DANIŞMANLIK FİRMASI SAHİBİ
Bir Format Seç
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Trivia Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Voting to make decisions or determine opinions46/5000
Hikaye
Embed ve Visual ile Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Dinletileri
Geri Sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Listeyi Aç
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderim için oy verin
İlan Listesi
En iyi liste öğesine karar vermek için oylama veya reddetme
Uydurma
Özel uydurmalar yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Embedleri
Görsel
Fotoğraf ya da GIF
Gif
GIF Formatı