Dünya Renkli Lens Devi Lensimo Türkiye’de


0

Lensimo Dünya Renkli Lens Devi Türkiye’de

Lensimo Paris merkezli bir online lens satış şirketi. 11 yıldır Paristen Dünya’nın dört bir yanına hizmet veren lensimo.com şimdi Türkiye’de. Merkez ofisini İstanbul / Kadıköy’e kuran Dünya devi Türkiye içinde 25 farklı markanın 450’den fazla ürününü satışa sunduğu sitesinden lens kullanıcılarına hizmet vermeye başladı.

lensimo

Ağırlıkla Renkli ve Kozmetik lenslerin satışını yapan firma numaralı ve numarasız seçenekler sunuyor. Kozmetik lenslerin yanında şeffaf lensler, lens solüsyonları, lens kutusu ve diğer lens aksesuarlarını müşterilerinin beğenisine sunuyor. Yakın zamanda tıbbi sınıfa girmeyen bakım ve makyaj ürünlerini de satışa sunacaklarının bilgisini aldık.

lensimo logo

Yaptıkları işin kalitesi sitelerindeki görsellerden, ürün açıklamalarından ve bir lens kullanıcısının arayabileceği tüm içerikleri sonuna kadar veren lens firması bu özelliği ile kullanıcılarına güven veriyor. Bizde yaptıkları işin kalitesini beğendiğimiz için bu yazıyı yazma gereksinimi duyduk.

Eğer bir lens kullanıcısıysanız ya da ilk defa lens kullanacaksanız lensimo.com‘dan gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş öncesi ve alışveriş sonrası müthiş bir destek ekipleri var onları da ayrıyetten kutluyoruz.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş onlarda beğensin!

0
Yusuf Albayrak
Biz de meşhurdur "kimse kendinden daha bilginini sevmez" bu da bizim yüzyıllar boyu süre gelen "Türk özgürdür, kimseye boyun eğmez" kalıbının bir parçasıdır. "Kişi kendi gibi sanır herkesi" düşüncesinden ziyade, eğri oturup doğru konuşuyor bilgimizi demagojistçe paylaşıyoruz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seç
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Trivia Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Voting to make decisions or determine opinions46/5000
Hikaye
Embed ve Visual ile Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Dinletileri
Geri Sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Listeyi Aç
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderim için oy verin
İlan Listesi
En iyi liste öğesine karar vermek için oylama veya reddetme
Uydurma
Özel uydurmalar yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Embedleri
Görsel
Fotoğraf ya da GIF
Gif
GIF Formatı