En İyi Ücretsiz Güzellik Uygulamaları


0

En İyi Ücretsiz Güzellik ve Estetik Uygulamaları

En iyi ücretsiz güzellik ve estetik uygulamaları hakkındaki yazımız size nasıl ücretsiz yoldan güzelliğinize güzellik katacağını anlatıyor. Sosyal medya, akıllı telefonlar, facetune bir araya geldiğinde ortaya çıkan sonuca bakınca, facetune’a alternatif ücretsiz en iyi photoshop uygulamaları play store da yer almaya başladı.

en iyi ücretsiz güzellik uygulamaları

Özellikle instagram ve diğer  fotoğraf kullanımı ağırlıklı uygulamalarda büyük önem taşıyorlar. Eskiden hepimiz photoshopla bir iki yeri düzeltince şanslı olduğumuzu düşünürdük. Yeni çıkan uygulamalar sayesinde tüm hataları düzeltebildiğimiz gibi makyaj ve estetik uygulamaları da yapabiliyoruz. Alternatif olarak ücretsiz en iyi güzellik ve estetik  uygulamalarının detaylarını  yazımızdan öğrenebilirsiniz.

YouCam Makeup

Bu program sadece yetişkinler için 9 yaş üstü çocuklarında kullanabileceği tarzda hazırlanmış bir programdır. 1 kere deneyenin vazgeçemediği bir uygulama olan Youcam Make up 100 milyondan fazla kez indirilmiştir. Programın özelliği, temel olarak makyaj üzerine odaklanır.

Ancak saç, kaş ,göz ve dişlerde dahil olmak şartıyla çeşitli yüz özelliklerini farklı stillerle dönüştürmenize olanak sağlar. Çektiğiniz öz çekim düzenlemenin yanı sıra yeni çıkan makyaj ürünleri hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca Youcam Makeup uygulaması akne bulanıklaştırabilen, gözlerin altındaki koyu halkaları kaldırabilen özelliğe sahiptir. Mükemmel makyaj ekleyebilen düzenleme ile de görünüşünüzü tamamen değiştirebilme yeteneğine sahip olmasıyla güzel fotoğraf oluşturmak için doğru bir seçimdir.

Virtual Nail Salon

Sadece yüz güzelliğine önem veren değil, ellerinin güzelliğine de önem verenler için oluşturan bir programdır. Bu uygulama farklı renkteki ojelerin ve manikür tasarımlarının nasıl olacağını merak ettiğinizde, bir sürprize gerek  kalmadan ellerinizin ve tırnaklarınızın nasıl göründüğünü öğrendiğiniz bir program olması ile de ilginç bir uygulama.

Perfect 365

Eskiden sosyal medya da fotoğrafımızı yayınlayacağız diye saatlerce makyaj yapardık ama perfect 365 uygulaması sayesinde artık saatlerce makyaj yapmakla uğraşmanıza gerekiyor. Uygulamayı indirdiğinizde fotoğrafınızı en güzel makyaj uygulaması ile güzelliğinize güzellik katacaksınız.

Cream Cam

Akıllı telefonlarda uygulama olarak en çok indirilenler arasındadır. Cream Cam fotoğraflarınızda pırıl pırıl cildinizin olmasını istiyorsanız bu uygulama tam size göre. Ayrıca sahip olduğu filtreler özellikleri ile öz çekimlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Retouch me

Alternatif fotoğraf uygulamaların içinde en iyi olan programlardan biridir. Saçınızdan vücudunuzdaki eklemlere kadar her yerinizi düzeltme imkanına sahipsiniz. Ayrıca doğal rengini ve halini kaybetmeden cildinizi düzeltebilirsiniz.

RELOOK

Diğer alternatiflere göre daha basit bir uygulama olmasına rağmen tercih edebileceğiniz uygulamalardan biridir. Basit fotoğrafları, muhteşem anlık fotoğraflara çevirdiği gibi doğallığı bozmadan cilt renginizi değiştirmenize olanak sağlar. Daha da önemlisi, sahip olduğu gelişmiş araçlar sayesinde fotoğraflarınızı istediğiniz an değiştirme seçeneğine sahip bir uygulamadır.

Visage Lab

Tanıtacağımız güzellik uygulaması visage lab dır. 50.000 inin üstünde indirme sayısı ile tercih edilen bir uygulamadır.Yüzünüzde  yapmak istediğiniz değişiklikleri kolaylıkla  yapacağınız bir uygulamadır. Bunun yanı sıra öz çekim güzelleştirmeye farklı bir tarzda yaklaşan program pürüzsüz bir cilde sahip olmanıza yarayan bir uygulamadır.

Eğer sizin de yüzünüzde ve cildinizde değişiklik yapmak istediğiniz bölgeler var ise ve bu tarz uygulamalara aşina değilseniz siz de bu uygulamalardan birini kullanarak istediğiniz değişikliklere sahip olabilirsiniz.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş onlarda beğensin!

0
Didem Siklon

ZİRAAT MÜHENDİSİ.AB PROJELERİ UZMANI. AGRANAS DANIŞMANLIK FİRMASI SAHİBİ
Bir Format Seç
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Trivia Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Voting to make decisions or determine opinions46/5000
Hikaye
Embed ve Visual ile Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Dinletileri
Geri Sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Listeyi Aç
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderim için oy verin
İlan Listesi
En iyi liste öğesine karar vermek için oylama veya reddetme
Uydurma
Özel uydurmalar yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Embedleri
Görsel
Fotoğraf ya da GIF
Gif
GIF Formatı