En İyi Diyabet Uygulamaları 2020


0

En İyi Diyabet Uygulamaları 2020

En iyi diyabet uygulamaları 2020 yılı belirlendi. Diyabet tip 1 veya diyabet tip 2 hastalığından muzdarip olup, diyabeti yönetmek ve sağlıklı bir yaşam sürdürmeniz mümkün. Teknolojinin son 20 yıldır önlenemez hızla yükselişi, diyabeti ve sağlığınızı yönetmede size büyük bir yardımcı olacaktır.

en iyi diyabet uygulamaları 2020

Bu yazımızda size diyabetinizi her an her yerde rahatlıkla yönetmenizi sağlayacak uygulamalardan bahsetmek istedik. 2020 yılının en iyi diyabet uygulamalarını sizler için derledik.

Fooducate

Kan şekerinizi uygun aralıkta tutmanız için tüketeceğiniz besinler ve kalorileri hakkında sizi bilgilendiren bir uygulamadır. Tükettiğiniz besinlerin içerdiği kalori ve şeker oranlarını hakkında daha fazla bilgi edinmenizi sağlar. Uygulama içi alımlarda ücretsizdir.

Net Günlüğü Kalori Sayacım PRO

Diyabetle ilgili kalori sayma uygulamasıdır. Buna ek olarak, fitness ve egzersiz  uygulamaları ile de senkronize olma özelliğine sahiptir. MynetDiary uygulaması, HBA1C’yi, kan basıncını, ilaçları semptomları takip etme özelliğindedir. Net karbonhidratı ve toplam karbonhidratı izleme yeteneğine sahiptir. İzleme ve takip ettikleri, dataları ayrıntılı raporlar şeklinde sunarak, egzersiz ve yaşam tarzınızın sağlığınız üzerinde etkilerini değerlendirebilirsiniz. Uygulama içi alımlarda 3.99 $ dır.

MySugar

Diyabet konusunda en iyi uygulamalardan biridir. Kolay kullanıma sahip,sezgisel ve kişiye göre özelleştirilebilen bir gösterge paneli ve glikoz monitörünüzle senkronize olma yeteneği bu uygulamayı diğer uygulamalardan ayrı tutar. Ayrıca toplanan data ve girişleri doktorunuzla paylaşmada kolaylık sağlar. Uygulama içi satın alımlarda ücretsizdir.

BG Monitör Diyabet

BG Monitör her bilgiyi tek bir noktada tutan bir diyabet günlüğü uygulamasıdır. Kan şekerinizi, karbonhidrat alımınızı ve insülininizi takip etmede yardımcı bir uygulamadır. Kan şekeri hedeflerinizi uygulamaya girin ve insülin miktarınızı uygulama otomatik olarak hesaplar. Birden fazla hatırlatma notu programlamak, diyabet yönetiminizi kolaylaştırır. Karar vermenizi kolaylaştırır. Uygulama içi alımlarda ücretsizdir.

Health2Sync

Kontrol paneli, son kan şekeri geçmişinizi, sağlıklı aralığınızın içine, üstüne veya altına düşen, renk kodlu bir okuma dağılımında özetler. Ayrıca, kendinizi kötü hissettiğinizde, sizi olumlama mesajları göndererek teşvik eder. Uygulama içi alımlarda ücretsizdir.

Glikoz Buddy

Şeker ölçüm cihazınıza bağlanma yeteneğine sahiptir.Adımlarınızı, yaptığınız egzersizi ve yemekleri takip eder.Ölçümlerinizi kaydeder.Kolay kullanmanız adına özelleştirilebilir ekran seçenekleri mevcuttur.Uygulama içi alımlarda ücretsizdir.

Diyabet Bağlantısı

Diyabet bağlantısı uygulamayı sizin için çalıştırarak diyabetinizi yönetmenize yardımcı olur.Kullanımıza göre özellikleri açıp kapatabilir kendinize göre özelleştirebilirsiniz.Kontrol panelinize uygulama veya eb tarayıcısından erişebilirsiniz.Bu da size kilonuzu, kan şekerinizi, öğünlerinizi,insül,n enjeksiyonlarınızı , ve daha fazlasını tek bir noktadan takip etme olanağı sağlar.Bir kaç cihaz arasında senkronize olma özelliği taşır.Uygulama içi alımlarda ücretsizdir.

Diyabet M

Beklediğiniz tüm özelliklere sahip bir uygulamadır. Ölçüm süresi hatırlatıcısına sahiptir.Beslenme günlüğü,fitness uygulamaları ve kan şekeri eğilimi haritası çıkartabilir.Ayrıca eklediğiniz beslenme bilgilerine göre insülin düzeyi hesaplama sistemini sunar. Akıllı saatlere senkronize edilebilir.Uygulama içi satın alımlarda ücretsizdir

Beats Diabet

Diyabet tanısı yeni konmuşsa,yeni başlayanlar için mükemmel bir uygulamadır.Şeker hastalığı ile ilgili 101 bilgi ve fiziksel aktivitenizi arttırmanın basit yollarından haberdar olmanızı sağlayacaktır.Son tedavi seçeneklerinden ve güncel bilgilerden haberdar olmak için birebir bir uygulamadır.Uygulama içi satın alımlarda ücretsizdir.

 

 


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş onlarda beğensin!

0
Didem Siklon

ZİRAAT MÜHENDİSİ.AB PROJELERİ UZMANI. AGRANAS DANIŞMANLIK FİRMASI SAHİBİ
Bir Format Seç
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Trivia Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Voting to make decisions or determine opinions46/5000
Hikaye
Embed ve Visual ile Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Dinletileri
Geri Sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Listeyi Aç
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderim için oy verin
İlan Listesi
En iyi liste öğesine karar vermek için oylama veya reddetme
Uydurma
Özel uydurmalar yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Embedleri
Görsel
Fotoğraf ya da GIF
Gif
GIF Formatı