David Icke Reptilian Teorisi


0

David Icke Reptilian Teorisi

David Icke, reptilian ırkını araştıran herkes bu isme rastlamıştır. Reptilian hakkında bilginiz yoksa öncelikle Reptilian nedir yazımızı okuyun. 1952 yılında Leicester/İngiltere’de doğmuştur. David Icke’ın reptilian teorisi hakkında onlarca kitabı, röportajı ve youtube videoları bulunmakta. Eski bir futbolcu olan Icke 1980’lerin sonunda BBC’ye spor yorumcusu olarak katıldı ve 1990 yılına kadar BBC’nin baş spor spikeri oldu. 1990 yılında Betty Shine adında bir yazarın şifacılık hakkında yazdığı kitaptan etkilenir ve kadınla tanışır. Bu tanışmanın sonunda Icke BBC’nin wogan adlı şovuna katılır ve bu kadının büyük bir şifacı olduğunu kendisininde doğa üstü güçlere inandığını söyler. Bu olaydan sonra medya ve halk tarafından alay konusu olur. Fakat ufo avcıları ve komplo teorisyenlerinin meraklı takibine girmiş, istediği kitleyi elde etmişti. Icke artık komplo teorisyenliğine ilk adımını atmıştır.

1998 yılında sürüngen ırktan bahsetmeye başladığı ilk kitabı olan The Biggest Secret kitabında, Annunaki’nin Babil cemaatinin tanrılarının aslında Draco takım yıldızından gelen sürüngen bir ırk olduğu inancındadır. Eski dünyada tanrılar olarak aramızda yürüdüler ve şu an da şekil değiştirici olarak aramızda yürüdüklerini söylüyor.

Antik Astronotlar

“Antik Astronotlar” teorisini ilk sunan David Icke değil. Daha önce, 1968’de Tanrıların Savaşları kitabını yazan Erich von Daniken ve 1995’te İlahi Karşılaşmalar’ı yazan Zecharia Sitchin var.

Sürüngenleri başka bir galaksiden değil aynı zamanda başka bir boyuttan geldiğine de inanılıyor. David Icke’a göre evren çok boyutlu bir yapıya sahip ve bu çok boyutlu evrenlerin her biri tek seferde erişilebilir durumda. Eğer boyutları zorlayıp evrenler arası perdeleri inceltebilseydiniz, etrafınızda diğer evrenlerde olan nesneleri ve türleri görebilirdiniz. Yani bu reptilian ırkı draco takım yıldızından geliyor ama bizim draco takım yıldızı değil.

Medyumlar hakkında bir şeyler biliyorsanız, çoğu çıkar ilişkisi olduğu varlıkları ruh çağırma uygulamalarında görebilirsiniz. Icke, bu durumu reptilianların bizim dünyamıza geçtikleri başka bir yol olarak tanımlıyor.

Reptilianları neden göremiyoruz?

David Icke’ın bu konu hakkında bir kaç açıklaması var.

  • Sürüngenler şekil değiştiricilerdir. Zaten iki ayak üstünde duran insansı varlıklar ve bazı yönlerden bize benziyorlar.
  • Sürüngenlerin çoğu yer altındaki mağaralarda yaşıyor olabilir.
  • Gördüğümüz dünya ve gerçek dünya aslında iki farklı şey. Holografik bir evrene inanmıyorsanız bile, politikacılar, CEO’lar, dolandırıcılar ve sahtekarlar tarafından gözümüze perde çekilmesine izin verdiğimizi kabul etmelisiniz. Zaten koyun gibi yaşayan bir türün dünya dışı otoritelere boyun eğebileceğine inanmak zor değil.

Reptilianlar neden burada?

Bu süper gelişmiş ırkın insanlar arasında ne işi var? Bu sorunun cevabı çok basit. İnsanoğlu gibi Reptilianlar da gücü sever, hükmedebildiğinin üzerine gider.

David Icke, bu sürüngen ırkın burada, sinir sistemlerinin gücünü arttırabilecek monatomik altın (insan köle yardımıyla) için madencilik faaliyetleri için burada olduğunu söylüyor. Bu, nasıl çapraz şekil değiştirdiklerini açıklar. Aynı zamanda insanların acı çekmelerinden enerji üretmektedirler. Bu nedenle savaşları sürdürmek, hayvanları zülme uğratmak onların çıkarları dahilindedir.

Bu nedenle reptilianlar şekil değiştiricileri siyasi bürokrasinin en tepesine yerleştirirler. İnsan ırkı kendi çıkarlarını düşündüğü sürece acı çekerler, acı çektikçe sürüngenlere hizmet ederler.

İnanmayanlar bile itiraf etmelidir ki bu anlatılanlara sezgisel olarak bir aşinalık söz konusu. David Icke’ın soğuk kanlı uzaylı teorisine inanmasak ta 20. yüzyıl boyunca siyasi ve askeri liderlerin dünyayı kanlı savaşlara götürdüğü bir gerçek.

Başka komplo teorisyenlerince David Icke’ın da bir reptilian olduğu, reptilianları popüler kültüre taşımak ve tanıtmak üzere ortaya çıktığını ve bunu da canlı yayınladığı bir kaç videoda şekil değiştirdiğini ispat ettiklerini anlatıyorlar.

Daha fazla kişisel bilgiye şuradaki blogtan erişebilirsiniz davidicke-türkçe.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş onlarda beğensin!

0
Yusuf Albayrak
Biz de meşhurdur "kimse kendinden daha bilginini sevmez" bu da bizim yüzyıllar boyu süre gelen "Türk özgürdür, kimseye boyun eğmez" kalıbının bir parçasıdır. "Kişi kendi gibi sanır herkesi" düşüncesinden ziyade, eğri oturup doğru konuşuyor bilgimizi demagojistçe paylaşıyoruz.

Bir Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seç
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Trivia Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Voting to make decisions or determine opinions46/5000
Hikaye
Embed ve Visual ile Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Dinletileri
Geri Sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Listeyi Aç
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderim için oy verin
İlan Listesi
En iyi liste öğesine karar vermek için oylama veya reddetme
Uydurma
Özel uydurmalar yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Embedleri
Görsel
Fotoğraf ya da GIF
Gif
GIF Formatı