2023’te Vizyona Girecek Filmler


0

2023’te Vizyona Girecek Filmler

2023’te vizyona girecek filmlerin hemen hemen herkesin merak ettiği bir konu olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Her yıl olduğu gibi bu yıl da oldukça fazla ve merak uyandıran bir sürü film var. Hangi film türlerinden hoşlanırsınız? Korku, drama, komedi, aksiyon, polisiye veya romantik oldukça fazla tür ve bunlara göre ise elimizde oldukça fazla film var. Yeni çıkan filmleri izlemeden edemiyorsanız sizleri çok beklemeyeceğim. İşte 2023’te vizyona girecek filmler:

A Man Called Otto

6 Ocak 2023 – A Man Called Otto: Fredrik Backman’ın aynı adlı romanından 2. defa uyarlanmıştır. Emekli olmuş ve eşini kaybettiği için sürekli eşinin mezarına giden huysuz bir adamın, hayatından bahsedilmekte. Film türü komedi.

M3GAN

13 Ocak 2023 – M3GAN: Gerard Johnstone tarafından yönetilen filmde oyuncak şirketinde çalışan bir mühendisi konu ediyor. Mühendis yetim kalmış yeğenine duygu besleyebilen bir oyuncak tasarlar ancak koruma duygusu fazla gelişmiş olan oyuncak bebek tehlikeyi peşinden getirir. Film türü bilim kurgu ve korku.

Babylon

20 Ocak 2023 – Babylon: Brad Pitt ve Margot Robbie’nin başrollerde oynadığı bu film 1920′ lerin Hollywood’unda geçen bir dönem filmidir. Film türü komedi ve dram.

Çizmeli Kedi Son Dilek

27 Ocak 2023 – Çizmeli Kedi: Son Dilek: 9 canının 8’ini harcayan kedinin harcayan kedinin maceralarını anlatmakta olan filmin yönetmeni Joel Clawford’dur. Çizmeli Kedi filminin devamı olarak çekilmiştir. Film türü macera ve komedi.

kulübeye tıklat

3 Şubat 2023 – Kulübeye Tıklat: M. Night Shyamalan imzalı film, New Hampshire kırsalında izole bir kulübede tatile çıkan çiftin, evlatlık kızlarının ve dört yabancının bir anda kapılarında belirmesi ile gelişen olayları anlatıyor. Film türü gizem ve korku.

The-Banshees of Inisherin

7 Şubat 2023 – The Banshees of Inisherin: İrlanda’nın uzak bir adasında yaşamını sürdüren iki arkadaşın hayatını konu almaktadır. İkilinin endişe verici durumları üzerinde odaklanılmaktadır. Film türü komedi ve dram.

Cehennem Melekleri 4

3 Şubat 2023 – Cehennem Melekleri 4: Cehennem Melekleri filminin 4. serisi olarak gösterime çıkacaktır. Film türü macera ve aksiyon.

Its All Coming Back to Me

10 Şubat 20223 – It’s All Coming Back to Me: Nişanlısı ölen kadın nişanlısının numarasına romantik mesajlar göndererek acısını hafifletmeye çalışırken numaranın yeni sahibi ile tanışır ve olaylar gelişir. Film türü romantik ve dram.

ant man and the wasp quantumania

17 Şubat 2023 – Ant-Man and the Wasp: Quantumania: Marvel kahramanlarından olan Ant Man’ in 3. devam filmi olarak çekilmiştir. Film türü fantastik ve macera.

the son

17 Şubat 2023 – The Son: Ebeveynlerinin boşanması ile zor günler geçiren Nicholas babasının yanına taşınır. Her şeyin güzel gideceğini umarken istenmediğini fark eder ve geri dönmek ister. Ancak artık dönüş için gidebilecek bir yeri var mıdır? Film türü dram.

empire of light

24 Şubat 2023 – Empire of Light: 1980’lerde İngiltere’nin sahil kasabasında geçen aşk hikayesini anlatmakta. Film türü romantik ve dram.

creed 3

3 Mart 2023 – Creed III: Baş rolünü Michael B. Jordan oynamaktadır. Creed filminin devamı olarak çekilmektedir. Film türü dram ve spor.

zindanlar ve ejderhalar hırsızlar arasında onur

 

3 Mart 2023 – Zindanlar ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasında Onur: Rol play oyunu Dungeons and Dragons’ un beyaz perdeye taşınmasıdır. Cüceler, elfler, hobbitler ve insanların yer aldığı bir dünyayı kapsamaktadır. Film türü macera ve fantastik.

tar

10 Mart 2023 – Tár: Dünya çapında sanatının en iyilerinden biri olan ve büyük bir Alman müzik orkestrasının ilk kadın şefi olmayı başaran Lydia Tár’ın hayat hikayesini anlatıyor. Film türü dram.

shazam tanrıların öfkesi

17 Mart 2023 – Shazam! Tanrıların Öfkesi: İhtiyaç anında sihirli sözcükler kullanarak kahramana dönüşen Shazam’ın hayat hikayesini konu alıyor. 6 Güç filminin devamı niteliğinde çekilmektedir. Film türü aksiyon ve fantastik.

women talking

17 Mart 2023 – Women Talking: Kadınların esir gibi yaşadığı bir koloniyi anlatmaktadır. Kadınların dinlerine olan inançları erkekler tarafından uğradıkları cinsel saldırılardan dolayı kırılmaya başlayacaktır. Film türü dram.

John Wick Chapter 4

24 Mart 2023 – Jhon Wick: Chapter 4: Jhon Wick filminin devamı olarak çekilen filmde köpeğinin öldürülmesinin ardından yer altına karışan eski bir suikastçının hayatına odaklanıyor. Film türü aksiyon ve gerilim.

çığlık 6

31 Mart Scream 6: New York’ta yeni bir hayata başlayan dört genç Woodsboro kasabasından kurtulsalar da katilden kurtulmayı başarabilecekler mi? Film türü korku.

super mario bros the movie

7 Nisan 2023 – Super Mario Bros: The Movie: Nintendo’ nun en ünlü oyunlarından olan Mario Bros serisinden uyarlanmıştır. Musluk tamircisi olan iki kardeşin maceralarını konu ediyor. Film türü komedi ve macera.

The Popes Exorcist

7 Nisan 2023 – The Pope’s Exorcist: Vatikan’da şeytan kovucusu olan bu zamana kadar 100.000’den fazla şeytan çıkarma ayini gerçekleştiren pederin yaşadıklarını konu alıyor. Film türü doğa üstü ve gerilim.

Guardians of the Galaxy vol 3

5 Mayıs 2023 – Guardians of the Galaxy Vol.3: Filmin 3. devamı olarak çekilmektedir. Yönetmen koltuğunda James Gunn oturuyor. Film türü macera ve bilim kurgu.

richard the stork and the mystery of the great jewel

19 Mayıs 2023 – Richard the Stork and the Mystery of the Great Jewel: Sürünün lideri olamayacağını öğrenerek tek başına uçmaya giden minik serçe Richard’ın yolda başına gelen maceralarını konu alıyor. Film türü animasyon.

the little mermaid

26 Mayıs 2023 – The Little Mermaid: İnsan olup Prens Eric ile elenmek isteyen deniz kızı Ariel’in hikayesini konu ediyor. Hayalleri için kötü kalpli bir büyücü ile anlaşma yapıyor. Acaba insan olabilecek mi? Film türü macera.

spider man across the sider verse bölüm 1

2 Haziran 2023 – Spider-Man: Across the Spider-Verse – Bölüm 1: Filmin devam halkası olarak çekilmiştir. Örümcek tarafından ısırılarak özel yeteneklere sahip olan Miles’in maceralarını anlatıyor. Film türü aksiyon ve bilim kurgu.

transformers rise of the beasts

9 Haziran 2023 – Transformers: Rise Of The Beasts: Yönetmen koltuğunda Steven Caple Jr. oturmaktadır. Film türü bilim kurgu ve aksiyon.

elemental

16 Haziran 2023 – Elemental: Ember ile Wade çifti ateş, su, hava ve kara insanlarının bir arada bulunduğu bir şehirde yaşamını sürdürmektedir ve onlar gerçekte ne kadar çok ortak yönü bulunduğunu fark etmeleri an meselesidir. Film türü animasyon romantik.

the flash

23 Haziran 2023 – The Flash: Fırtınalı bir gecede düşen yıldırım, Allen’ın kimyasallarını, kendisini ve malzemelerini çarpar. Barry tam bu esnada süper güçler kazanır. Artık inanılmaz hızlı bir şekilde hareket edebilmektedir. Film türü aksiyon ve macera.

indiana jones 5

30 Haziran 2023 – İndiana Jones 5: Indiana Jones 1: Kutsal Hazine Avcıları’nın beşinci devam halkası olan filmde Indiana Jones’un yeni maceralarına tanık oluyoruz. Maceracı arkeolog Indiana Jones’u bir kez daha Harrison Ford’un canlandıracağı yapımın yönetmen koltuğunda Steven Spielberg oturuyor. Film türü macera ve aksiyon.

insidious 5

7 Temmuz 2023 – Insidious 5: Ruhlar Bölgesi filminin 5. devam halkası olarak çekilmektedir. Film türü korku.

mission impossible dead reckoning part one

14 Temmuz 2023 – Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One: Görevimiz Tehlike serisinin 7. devam halkası olan Mission: Impossible 7, ikonik ajan Ethan Hunt ve birlikte çalıştığı IMF ekibinin maceralarını konu ediyor. Filmin yönetmenliğini ise serinin beşinci devam halkasından itibaren yönetmen koltuğunda oturan Christopher McQuarrie üstleniyor. Film türü aksiyon ve macera.

barbie

21 Temmuz 2023 – Barbie: Barbie, yaşadığı dünyanın koşullarına uymayan bir kadındır. Yaşadığı dünyanın mükemmel kadın imajına uzak olduğunu fark eden Barbie, yaşadığı fantastik dünyadan dışlanır ve kimsenin iletişim kurmak istemediği biri halini alır. Uyum sağlayabileceği bir dünya bulma umuduyla bizim yaşadığımız gerçek dünyaya bir yolculuğa çıkar. Film türü komedi ve fantastik.

oppenheimer

21 Temmuz 2023 – Oppenheimer: Amerikalı fizikçi Julius Robert Oppenheimer’in hayatına odaklanıyor. Film türü savaş.

the marvels

28 Temmuz 2023 – The Marvels: Captan Marvel filminin devam halkası olarak çekilmiştir. Film türü fantastik ve bilim kurgu.

the meg 2 the trench

4 Ağustos 2023 – The Meg 2: The Trench: Filmin devamı olarak çekilmektedir. Soyunun çoktan tükenmiş olduğu düşünülen büyük bir yaratığı durdurmaya çalışan bir ekibin hikayesinin konu ediliyor. Film türü macera.

haunted mansion

11 Ağustos 2023 – Haunted Mansion: Oğlu ile yaşayan bekar bir anne ürkütücü bir malikane alır. Ancak ev ruhsal varlıklara aittir. Bundan kurtulmak için yardım alan aile acaba kurtulabilecek mi? Film türü fantastik ve korku.

gran turismo

11 Ağustos 2023 – Gran Turismo: Arabalara karşı doğuştan yeteneğe sahip olan bir Gran Turismo oyuncusu, oyun becerilerini Nissan yarışmasını kazanmak için kullandı ve şimdi gerçek bir profesyonel yarışçı olma yolunda ilerliyor. Film türü dram ve spor.

the last voyage of the demeter

11 Ağustos 2023 – The Last Voyage Of The Demeter: Özel bir kargo taşımak için kiralanan Rus yelkenlisi Demeter’da yaşanan olayları konu ediyor. Londra’ya giden gemide, yolculuk sırasında mürettebat üyelerinin bir kısmı vahşice öldürülür Film türü korku ve doğa üstü.

blue beetle

18 Ağustos 2023 – Blue Beetle: Reyes, tuhaf bir arsaya gömülü olan böceği incelemek için eve götürmeye karar verir. Ancak gece olduğunda böcek canlanır ve Jamie’nin omurgasına yerleşir. Bu durum üzerine Jamiei hızını ve gücünü arttıran bir kostüme sahip olur. Film türü aksiyon ve macera.

the equalizer 3

1 Eylül 2023 – The Equalizer 3: Biri haksızlığa uğradığında adaleti sağlamak için acımasız geçmişinden gelen yeteneklerini kullanmak zorunda kalan eski hükümet ajanı Robert McCall’İn maceralarını konu ediyor. Film türü gizem ve macera.

the nun 2

8 Eylül 2023 – The Nun 2: Merhametli olamayan bir rahibenin hikayesini anlatıyor. Film türü doğa üstü ve korku.

true love

6 Ekim 2023 – True Love: Yönetmen koltuğunda Gareth Edwards oturuyor. Film türü bilim kurgu, dram ve romantik.

kraven the hunter

6 Ekim 2023 – Kraven The Hunter: Kurbanlarını elleri ile avlayan adam, cadı olan bir doktor ile tanışır. Film türü aksiyon ve macera.

blade

3 Kasım 2023 – Blade: Yarı vampir yarı insan olan Blade’nin hikayesini anlatıyor. Film türü Fantastik, aksiyon ve korku.

dune part two

17 Kasım 2023 – Dune Part Two: Çöl gezegeni filminin devamı olarak çekilmiştir. Film türü macera ve bilim kurgu.

hunter games the ballad of songbirds and snake

17 Kasım 2023 – Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes: 18 yaşindaki Coriolanus Snow’un hikayesini konu alıyor. Film türü aksiyon ve macera.

wonka

15 Aralık 2023 – Wonka: Charlie’nin Çikolata Fabrikası’na dayanan film, dünyaca ünlü bir çikolata fabrikasının sahibi olan Willy Wonka’nın maceralarını konu ediyor. Film türü fantastik ve müzikal.

aquaman ve kayıp krallık

29 Aralık 2023 – Aquaman ve Kayıp Krallık: Aquaman filminin devamı olarak çekilmiştir. Film türü aksiyon ve fantastik.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş onlarda beğensin!

0

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seç
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Trivia Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Voting to make decisions or determine opinions46/5000
Hikaye
Embed ve Visual ile Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Dinletileri
Geri Sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Listeyi Aç
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderim için oy verin
İlan Listesi
En iyi liste öğesine karar vermek için oylama veya reddetme
Uydurma
Özel uydurmalar yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Embedleri
Görsel
Fotoğraf ya da GIF
Gif
GIF Formatı